Jedziemy do Lourdes

Jest miejsce także dla chorych i niepełnosprawnych.

Zapraszam na pielgrzymkę do wyjątkowego sanktuarium w Lourdes w dniach 20-24 czerwca. Zapisy w kancelarii parafii św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej Komorowicach. Informacje także u mnie pod numerem telefony 602 767 786.

Więcej o Lourdes można przeczytać tutaj:

W programie:
1 Dzień czwartek 20 czerwca: Kraków – Lourdes
Zbiórka uczestników, przejazd na lotnisko Kraków-Balice. Przelot do Lourdes (9:30 – 11:45). Transfer z lotniska do hotelu. nawiedzenie Sanktuarium w Lourdes, Grota Objawień, Źródło wody, do którego Maryja wzywa słowami: “Idźcie pić do źródła i obmyjcie się”, Krypta, Bazylika Niepokalanego Poczęcia, Bazylika Różańcowa.15:30 Msza Święta. Powrót do hotelu, obiadokolacja. 21:00 Różaniec i Procesja Maryjna. Nocleg.

2 Dzień piątek 21 czerwca: Lourdes
Msza Święta. Śniadanie. Na “Szlaku Bernadety” – zwiedzanie muzeum Bernadety oraz domów, których dziewczynka zamieszkiwała przed i po objawieniach, kościoła parafialnego, w którym przyjęła chrzest, wizyta w Misji Św. Maksymiliana Marii Kolbego. Droga Krzyżowa. Procesja Eucharystyczna. Bazylika Piusa X. Obiadokolacja. 21:00 Różaniec i Procesja Maryjna. Nocleg.

3 Dzień sobota 22 czerwca Betharram
Śniadanie. Przejazd autokarem do Betharram. Msza Święta w Sanktuarium Matki Bożej z Betharram, zwiedzanie jaskiń (najpiękniejszych w Europie). Powrót. Obiadokolacja. 21:00 Różaniec. Procesja Maryjna. Nocleg.

4 Dzień niedziela 23 czerwca Lourdes
Śniadanie. Msza Święta – międzynarodowa. Wyjazd kolejką wagonikową na Pic du Jer, spacer na szczyt góry, panorama na Pireneje. Powrót. Obiadokolacja. 21:00 Różaniec. Procesja Maryjna. Nocleg.

5 Dzień poniedziałek 24 czerwca: Lourdes – Kraków
Śniadanie. Kościół Św. Bernadety. Czas wolny. godz.15:30 Msza Święta. Obiadokolacja. Przejazd na lotnisko Lourdes. Przelot Lourdes – Kraków (19:50- 22:30). Powrót na miejsce zbiórki.

Cena: 1500 zł + 320 euro

Cena obejmuje:
• bilet lotniczy na trasie Kraków – Lourdes z jednym małym bagażem podręcznym o wymiarach 40x25x20 cm -bilet lotniczy na trasie Lourdes – Kraków z jednym małym bagażem podręcznym o wymiarach 40x25x20 cm
• 4 noclegi w hotelu (pokoje 2-3 osobowe z łazienkami) i wyżywienie HB (4 śniadania, 5 obiadokolacji)
• ubezpieczenie KL i NNW oraz opiekę pilota-przewodnika.

Cena nie obejmuje przejazdu autokarem do Betharram, wstępu do jaskiń oraz wyjazdu kolejką na Pic du Jer – około 50 euro.


Pielgrzymki organizuje Biuro Podróży ViaTravel