Podsłuchałem taki dialog: – Mówisz o nim dobrze, bo jest twoim przyjacielem… – Na odwrót: jest moim przyjacielem, bo mówię o nim dobrze…
Jacek Pędziwiatr – strona autorska

Podsłuchałem taki dialog: – Mówisz o nim dobrze, bo jest twoim przyjacielem… – Na odwrót: jest moim przyjacielem, bo mówię o nim dobrze…